Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-05-24, 23:19   #11
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post
o tai jei įmonės automobilis, tai kas per švyturėliai? tiesiog gali pasidomėti, kokios sumos banke vaikščioja ir kaip dažnai į banką įnešami pinigai... variantas čia šiaip, bet su firmos automobiliu ne darbo metu važinėtis irgi nelabai galima nežinau tiksliai, kaip šitoje vietoje viskas baigiasi, gal kas papildyt galėtų mane?
visu pirma tai nemaciau inkasaciniu automobiliu priekiniais langais niauktu, tik apsaugos automobilius maciau, ir tai paskutiniu metu kazkaip nebeniaukia lygtais, gal savo iniciatyva o gal nebegalima. bet as manau jei ir galima tai gal jie tikrina automobili kuriam isduoda leidima, realiai pamato automobili, cia atvaziuosi be lipduku, be svytureliu, ir dar mersas dviduris penkialitris o del naudojimosi imones transportu tai taip, buvo padare kazkokius apribojimus, t.y. mokescius ivede nedarbo metu, bet pas mane darbe buve apeje sita sistema, nzn kaip dabar

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.