Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C klasė » W202

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-11-05, 20:26   #22
egise
 
egise's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-10-06
Pranešimai: 4,038

egise is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
tai ka tu remontavai pas save? nieko nesuprantu ka ten remontuot. kapitalke tai taip ar taip brangu bus, pigiau pakeist motora, dezes tos pacios, pakaba ta pati, nzn ka tu ten remontuoji, negenda juk jie
Nu paimkim, kad ir lucas siurbli. Kad ji kur velnias. Dar neremontavau, bet pozymiu jau turiu. O siaip tai as dar jo isviso nelabai ka remontavau, kaip ir sakiau geras variantas pasitaike. Vaziuokle tik tvarkiau, rudeliu pora. Bet siaip susidariau tokia nuomone pagal zmoniu pasakojimus, del to taip ir sakau. Nekonkreciai.

__________________
Ex W210 2.2D
Ex W210 3.0D
Ex W203FL 2.2cdi
Ex W210FL 3.2cdi
Ex W220FL
?
egise neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.