Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W220

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-01-24, 12:38   #26
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Tiesiog neteisinga lyginti tuos du modelius, nes mersa isleido 98metais, o faetona 03metais.. 5 metu skirtumas, todel visai kitas faeton lygis. Kas del salono, kas del isores formu, tai visapusiskai faetonas stovi priekyje.. Faetono vaziuokle orine gerokai patikimesne uz w220, dezes protingesnes, ir visos kitos technologijos pazangesnes.. Vien jau isedi i faeton ir jautiesi kaip tikrai prabangiam automobilyje.. Salonas tai tikrai 11 balu is 10..
O minusu irgi jis turi, wv zenklas, aptarnavimas nepigus(devetu daliu pasiula nedidele), benziniai varikliai praito amziaus su nesveikom sanaudom ir be normalios truakos, dureles man irgi nepatiko, uzdarai kaip japoniskos masinos arba ziguly, visa skarda barska.. Pliusas kad quattro turi.. Jei imidza atmetus, ir reiketu rinktis ar w220 ar faeton, tai net nesvarstydamas imciau faeton..nors w220 gera masina, bet 5 metai daro savo- o kad w220 padare facelifta, tai nekazkiek ten isore ir vidus tepasikeite..


Paskutinį kartą redagavo glutaminas; 2012-01-24 12:45 val.
  Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.