Citata:
Pradžioje rašė amerika
gali aišku bandyt akuma atjungt ,o po to pririšinet langus ir stoglangi,arba bandyt su staru ....bet manau kad čia kažkas su mechanine dalim.Taip buvo ,ar pasidare nuo kažko?
|
Su staru keli piliečiai žiūrėjo, sakė nieko nebus, per star neišeina. Kol galinės užuolaidos laikikliai buvo išlūžę ir ji neveikė, tai priekinė užsidarinedavo pilnai, o dabar, įdėjus laikiklius galinei užuolaidai, priekis nebeužsidaro.
Citata:
Pradžioje rašė vampyras
issiemi DBE=stogo valdyma, tada nusuki zaliuziu motora, susireguliuoji ranka zaliuziu tarpus (uzdarytoje padetyje), prisuki motora, is naujo kalibruoji su staru. turetu pavykti, jaigu ne, kazkur mechaninis gedimas ar nudilimas.
|
Aš kiek suprantu, tai turėtų užtekt trosą prasukti ant 1cm, nes ten nieko nėra daugiau, trosas stumia užuolaidos laikiklį, kuris įstatytas bėgyje ir ji važiuoja. Pameginsiu, padaryt kaip sakai.
`
__________________
Ex. Audi A6 C6 3.0 quattro
Ex. MB W211 E280 08'
Paskutinį kartą redagavo Darius; 2017-05-06 06:34 val.
|