Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2020-11-30, 14:13   #4
civic
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-11-30
Gyvenamoji Vieta: Ženeva
Pranešimai: 4

civic is on a distinguished road



Standartinis

Atsiprašau už suklaidinimą, aš nenoriu būtent naujo merso, tiesa sakant galvojau imti iš salono, bet polizinginį, tai už tokią kainą mačiau ten gausybė pasirinkimų gaunasi. Man tinka, kad ir 10 metų. Nereik galingo, man svarbu talpus ir patikimas. Mechaninio tai noriu tik dėl to, kad smagu man maigyt bėgius, bet jei automatas tikrai geriau, tai priprasčiau. Ir su mersasis kiek girdėjau sėdi ir važiuoji, jei prižiūrimas salone? Ar čia tik svajonė ir geriau vistik rinktis toyota?

civic neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.