Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Bendras

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2024-06-21, 08:23   #1
Naujasis Lietuvis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-01-13
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Mažeikiai
Pranešimai: 4

Naujasis Lietuvis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Somesword View Post
kiek pamenu savo patirti su EQA tai neutrala tikrai galima ijungt su xentry. Tik ar degimo reik nepamenu. Taciau su monaco turetu lygiai taip pat pavykt ir manau be degimo.
Ačiū už pasidalintą patirtį, reiks pabandyti su Monaco, tik pradžiai reikia dabar Xentry versiją atsinaujinti ir kaip supratau vien to nepakanka, šiems naujiems modeliams dar atskiras sertifikatas reikalingas norint prisijungti. Jei dar kam kils logiškų patarimų ar turėtų patirčių su EQ modeliais, drąsiai pasidalinkite

Naujasis Lietuvis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Žymės
#eqb, #park


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.