Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-04-01, 02:18   #1
nobodiez
 
nobodiez's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-28
Pranešimai: 135

nobodiez is on a distinguished road



Standartinis W211 Matines spalvos, kaip niaukti/dazyti is dvieju spalvu?

Sveiki, mano profilyje matosi mano mylimos E klases spalva - melyna sviesiai. Pirkta pries savaite, isimylejau isedus pirma karta bet norisi pagrazinti ja. Zinoma reikia ratu, bet cia ne problema. Priekini bamperi ir kapota reikia dazyti, tad nusprendziau perdazyti visa auto, arba niaukti plevele, kokia matine spalva. Ar yra kas bande traukti plevele? Duoda 10 - metu garantija, tad galvoju butu pigesne alternatyva dazymui viso automobilio.

O labiausiai domina nuomones spalvu kombinacijos kokios tinka sitiem modeliam, galvoju kad visa niaukti/dazyti matine pilka/sidabrine/balta spalva, tik stoga, didziaja vidurine dali kapoto ir bagazine su bamperiais priekiniu ir galiniu dazyti/niaukti juoda matine spalva, ka manote? Tokia kaip juosta butu. Norisi kad atrodytu orginaliai ir nevaikiskai. Kitavertus gal ir uztektu stoga tik juoda daryti. Aciu uz nuomones

Matines pilkos spalvos foto - http://img694.imageshack.us/img694/6083/3032866964.jpg

nobodiez neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-01, 08:32   #2
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Sveikas,

Teisingas automobilis bet labai keisti norai jį išdergti dviejų spalvų tikrai nedaryk, nes bus kaip koks need for speed'inis automobilis. dabar apie matine, kad ji graziai ziūrėtusi, reikia ir geros apdailos (kaip tavo konkrečioje foto AMG), kitaip nežinau ar žiūrėsis. Plius matines spalvas sunku prižiūrėti ir aš labai smarkiai abejoju ar tu ją išlaikysi 10 metų... Gal pradžiai tiesiog perdažyk kapotą ir bamperį, nusipirks gerus ratus ir jei turi litų - susidėk amg apdailą. manau bus naudingiau nei traukti plėvelę. O tada jei liks litų, galima ir apie traukimą bus pagalvoti.

Pristatyk savo automobilį prisistatymų skiltyje su daugiau foto ir aprašymu.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-01, 09:17   #3
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Sveikas,

Teisingas automobilis bet labai keisti norai jį išdergti dviejų spalvų tikrai nedaryk, nes bus kaip koks need for speed'inis automobilis. dabar apie matine, kad ji graziai ziūrėtusi, reikia ir geros apdailos (kaip tavo konkrečioje foto AMG), kitaip nežinau ar žiūrėsis. Plius matines spalvas sunku prižiūrėti ir aš labai smarkiai abejoju ar tu ją išlaikysi 10 metų... Gal pradžiai tiesiog perdažyk kapotą ir bamperį, nusipirks gerus ratus ir jei turi litų - susidėk amg apdailą. manau bus naudingiau nei traukti plėvelę. O tada jei liks litų, galima ir apie traukimą bus pagalvoti.

Pristatyk savo automobilį prisistatymų skiltyje su daugiau foto ir aprašymu.
Nera ka daugiau pridurti.

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-02, 01:33   #4
nobodiez
 
nobodiez's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-28
Pranešimai: 135

nobodiez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Sveikas,

Teisingas automobilis bet labai keisti norai jį išdergti dviejų spalvų tikrai nedaryk, nes bus kaip koks need for speed'inis automobilis. dabar apie matine, kad ji graziai ziūrėtusi, reikia ir geros apdailos (kaip tavo konkrečioje foto AMG), kitaip nežinau ar žiūrėsis. Plius matines spalvas sunku prižiūrėti ir aš labai smarkiai abejoju ar tu ją išlaikysi 10 metų... Gal pradžiai tiesiog perdažyk kapotą ir bamperį, nusipirks gerus ratus ir jei turi litų - susidėk amg apdailą. manau bus naudingiau nei traukti plėvelę. O tada jei liks litų, galima ir apie traukimą bus pagalvoti.

Pristatyk savo automobilį prisistatymų skiltyje su daugiau foto ir aprašymu.
Sveikas, dekui uz nuomone Na ratai jau yra, siandiena uzsidejau. Jo, apdaila AMG butu super, bet reikia dar jai pataupyti stipriai ) Visdelto norisi man ta spalva pakeisti, noreciau pilkos su juodu stogu, nes tiesa sakai, gali gautis issityciojimas is automobilio.
Nenoriu dar pristatineti kol nesu sutvarkes, keliu savaiciu begyje turetu buti panasesnis i toki kokio noriu, tada butinai pristatysiu

nobodiez neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-02, 07:15   #5
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė nobodiez View Post
Sveikas, dekui uz nuomone Na ratai jau yra, siandiena uzsidejau. Jo, apdaila AMG butu super, bet reikia dar jai pataupyti stipriai ) Visdelto norisi man ta spalva pakeisti, noreciau pilkos su juodu stogu, nes tiesa sakai, gali gautis issityciojimas is automobilio.
Nenoriu dar pristatineti kol nesu sutvarkes, keliu savaiciu begyje turetu buti panasesnis i toki kokio noriu, tada butinai pristatysiu
Apdailai reikia stipriai taupyti, o plionkei ne? Tai kiek jos apklijavimas kainuoja? Čia LT kokybiškas apklijavimas kainuoja +- 2500 LT, o apdaila kainuos +- 1000 EUR. Tai ne tiek jau ir didelis skirtumas. Aš tikrai dėčiau apdailą. Ir stogo geriau neklijuok, vistiek neatrodys kaip panorama ir matysis kad pridirbta kažkas bet čia tik mano asmeninė nuomonė ir tau jos paisyti nebūtina

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-02, 10:05   #6
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Apdailai reikia stipriai taupyti, o plionkei ne? Tai kiek jos apklijavimas kainuoja? Čia LT kokybiškas apklijavimas kainuoja +- 2500 LT, o apdaila kainuos +- 1000 EUR. Tai ne tiek jau ir didelis skirtumas. Aš tikrai dėčiau apdailą. Ir stogo geriau neklijuok, vistiek neatrodys kaip panorama ir matysis kad pridirbta kažkas bet čia tik mano asmeninė nuomonė ir tau jos paisyti nebūtina
Paantrinsiu tau Apple, jau geriau normali apdaila, nei ta matine spalva. Del stogo tai cia saves apgaudinejimas. Aisku yra zmoniu kuriem siaip juodas stogas grazus, bet as tokiu dalyku nesuprantu, matyti esu senamadikas ir konservatyvus tipas Ir tikrai butu idomu suzinot kiek kainuotu tau aplikijavimas, nes perdazydamas manau panasiai kainuotu.

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-02, 10:12   #7
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

O gal pradziai kaip reikiant pasitiktink pakaba, visokius kardano slopintuvus, pagalves, tepalus pasikeisk. Ziurek ir neliks tavo pinigu plevelems

Hunter neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.