Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-05-14, 17:41   #21
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Na ka, mano w211 jau padujintas. Pabandysiu aprasyti, nesakykite kad vel reklama, tiesiog rasau kaip yra ir tiek
1. Kainavo 2800 lt. lygiai, kompas, purkstukai tie sustri, iranga kaip minejau anksciau, o kadangi per savo siandien persidirbusia galva pamirsau irangos dokumentus, pats kaltas, gamintoju nesurasysiu, dujininkas skambino kad atlekciau pasiimt, reiks kuria diena uzokt.
2. Vaziuoja puikiai, jokiu skirtumu nei traukoje, nei variklio darbe nepastebiu bent jau as. Bandziau gerai paspaust, man tas pats kaip su benzu. Tiesa, prie kapoto priejus, girdisi kaip tyliai caksi duju purkstukai, salone nesigirdi. Jei ne merso garso izoliacija, manau girdetusi ir salone siek tiek.
3. Baliono talpa 55 litrai, toroidinis realiai telpa 46 (del apsaugos). Ipylimo anga po bamperiu, jos nesimato, ir bamperis nesugadintas Salone labai fainas duju lygio ir perjungimo pultelis, nieko panasaus kaip seniau pas mane budavo, blokas ir mygtukas nemazas, dabar plonytis kaip keleta kapeiku kvadraciukas, su sensoriniu perjungimo mygtuku ir duju lygio parodymais, labai graziai integravosi i panele.
4. Del tu zvakiu ir varzos - kaip supratau, tai duju misini uzdegti zvakei yra sunkiau nei benzino misini, del to dideja varza, ir jei jau zvake kiek pasinesiojus, tada kompas mes klaida kad uzdegimo problema ar kazkas panasaus, o jei nekreipsiu demesio, tada gali pramusti ir babina. Mano zvakes sake siuo metu puikiai veikia, nera net jokiu pozymiu kad kazkas jau butu, tad sake keisk pagal gamintojo nsutatytas rekomendacijas laiku ir tiek, cia bedu buna kai zmones nepriziuri auto ir vaziuoja su tom paciom zvakem 150 000 ir daugiau km, tai esant dujoms, jos greiciau duos apie save zinot kad jau negrai.
5. Kuro sanaudas borto kompas rodo toliau kaip rodes, nesuvokia jis kad kuro rusis pasikeite Viskas kaip buve. Tik meistras sake, kad prie dabartiniu rodmenu reikes mintyse pridet max 1 - 1,5 litro daugiau, juk dujos kaip zinia ima siek tiek daugiau.
Kokios bus sanaudos paziuresim veliau.
6. Meistras sake, kad labai puiki mano merso bukle, viskas labai priziureta, neapleista, malonu buvo dirbt. Ne naujiena, nes jau keli pazistami meistrai sake ta pati, kad reto tvarkingumo automobilis Pasigyriau Kadangi visi mazgai labai lengvai atsisuko, nesikilo jokiu darbiniu sunkumu, tai nuolaidele pritaike savo darbui siek tiek
7. Dabar idomus dalykas - jie akuma sake atjunge buvo beveik dvi dienas. Ir kas keisciausia, uzvedus auto po to, nemete nei vienos klaidos. Forume rasete kad turejo uzsidegti esp klaida berods (butu reikeje vaira pasukinet kad esp suprastu teisinga vairo padeti), langai irgi puikiai veikia, nereikejo atlikineti tos kalibravimo proceduros. Radija nenumuse nei radijo stociu, nieko. Vienintelis kas nusimuse - laikrodis. Nusistaciau is naujo.
Tagi, kol kas tiek.

Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-14, 19:43   #22
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

man idomu kaip masinos borto kompas tau rodo kuro sanaudas? gal vampyras tiksliau atsakys, bet bent kokioj Audi "masinoj" tai jis nesupranta sanaudu. nes matuoja pagal kuro kieki bake, o pas tave bake visada tas pat kuro kiekis, kaip jis gali apskaiciuot kuro sanaudas?

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-14, 19:53   #23
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
man idomu kaip masinos borto kompas tau rodo kuro sanaudas? gal vampyras tiksliau atsakys, bet bent kokioj Audi "masinoj" tai jis nesupranta sanaudu. nes matuoja pagal kuro kieki bake, o pas tave bake visada tas pat kuro kiekis, kaip jis gali apskaiciuot kuro sanaudas?
Vat ir as pries montuodamas speliojau kaip cia bus, girdejau kad buna kaip tu sakei. Bet pasirodo w211 kazkaip kitaip ta atlieka. Nes sanaudas rodo kaip rodes, pakankamai tiksliai, vaziuojant jos kinta, zodziu viskas kaip anksciau, niekas nepasikeite. Vadinasi, ne pagal kuro kieki bake jis rodo. Ir kazkokiu mistiniu budu jis net rodo kiek km liko nuvaziuot. Gal siuolaikine duju iranga jau tokioje gilioje simbiozeje su masinos kompu, kad sugeba net ir tai?
Tik sakau, jei tarkime rodo kad rija 13, tai reikia manyt kad rija 14-14,5 kazkur, nes duju juk rija kiek daugiau nei benzo.

Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-14, 19:58   #24
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

rodo ir pas mane sanaudas benzo,tam dujos neitakoja

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-14, 20:03   #25
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
rodo ir pas mane sanaudas benzo,tam dujos neitakoja
tai benzo sanaudas suprantama kad rodo, bet jis sako kad pas ji rodo duju sanaudas borto kompas.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-14, 20:11   #26
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

tai rodo pas ji ir benzo,nesvarbu kad ant duju vaziuoji taigi sako jam reik prie tu sanaudu pridet 10%

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-14, 20:34   #27
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
tai rodo pas ji ir benzo,nesvarbu kad ant duju vaziuoji taigi sako jam reik prie tu sanaudu pridet 10%
Butent Kompas galvoja kad vaziuoja benzu, jis nesuvokia kad dujom vaziuoja, ir rodo kaip benzo sanaudas kuo puikiausiai, nors vaziuoja tai dujomis. Vat kaip jis suvokia kiek km liko nuvaziuot, tai man nedaeina... juk benzo kiekis bake nekinta...

Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-14, 20:38   #28
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Butent Kompas galvoja kad vaziuoja benzu, jis nesuvokia kad dujom vaziuoja, ir rodo kaip benzo sanaudas kuo puikiausiai, nors vaziuoja tai dujomis. Vat kaip jis suvokia kiek km liko nuvaziuot, tai man nedaeina... juk benzo kiekis bake nekinta...
na likucius tai pas amne benzo rodo ,ne duju,tai nemanau kad pas tave rodys duju

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-14, 21:17   #29
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
na likucius tai pas amne benzo rodo ,ne duju,tai nemanau kad pas tave rodys duju
Tai turbut As manau kad jis ima benzo kieki bake ir ima tuo momentu naudojamu kuro vidurki ir rodo kiek galima nuvaziuot. Tad kiek liko nuvaziuot visada rodys pagal benzo kieki bake, o momentines ir vidutines sanaudas rodys to kuro, kuris yra deginamas, aisku galvodamas kad dega benzas (aisku, vaziuojant dujomis reiks prie rodmenu mintyse pridet litra kita)

Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-14, 21:18   #30
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

is esmes man tai kompas nulis sveiku jo parodymai dujas pilu visada pilna baka,tai kad paskaiciuot tikrai nesunku

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.