Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-01-14, 22:48   #371
iMechanic
 
iMechanic's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 988

iMechanic is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mariukaz View Post
zinau as ka nusipirkti, jau apsisprendziau. Pirkiniui skirta 2K - 2.5K euru, pirksiu Peugeot 406 2.0 HDI be FAP filtro, arba Mazda 626 nuo 99 metu 2.0 DiTD 80 KW, na gal is bedos Octavia 1.9 TDI 81 KW.

Sitas mersas netycia uzkliuvo, toki pirktume zmonai (ji iki siol jaucia nostalgija juodajam E320), taciau nieko nezinau apie 4matic, isskyrus tai kad ten yra granatos, kardanas ir dar kazkas. Parasiau i sia tema tikedamasis isgirsti info apie vaziuokles tvarkymo kainas, silpnas 4matico vietas ir atsiliepimus, jei kas esate toki vairaves.
Nznau kuo tas pezo tau demesi kelia? bet jei jau ziuri oktavia, tai kodel neziuri audi a4 arba pasat? aukstesnio lygio vidaus detales, nei toj oktavijoj ir graziau ziurisi tikrai. Jei pradesi svaisciot apie vaziuokle, tai nezinau...

iMechanic neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-14, 22:52   #372
eSaS
 
eSaS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-15
Gyvenamoji Vieta: Kretinga,Lietuva
Pranešimai: 4,697

eSaS is an unknown quantity at this point

Nusiųsti žinutę eSaS per Skype™


Standartinis

tai jau dyzeli ziuri,sakei kad brangu vazinet

__________________
ex MB S210 E290TD 2008-2012
ex Volvo v70 2006m 136kw D5 12-14m
ex Citroen C6 2,7 HDi 14-18
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2015 Brown 2018-2020
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2017 2020-2021
ex Vw Golf 5 1.9TDI 2004m 2018-2022
Volvo XC90 2015m 2015-.....
VW Passat 1,8T B5 2005 2021-....
I'm a good enough person to forgive you, but not stupid enough to trust you agian.
eSaS neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-14, 23:08   #373
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

aš nesuprantu ko jūs dauguma priešiškai esate nusiteikę prieš Škoda Oktavia? teko man pačiam važinėti su 2004 1,9TDI 81kw ir man netgi labai ji patiko. Salono dizainas ir visa kita man netgi labai patinka, pakabos standumas kaip ir daugelio VW, o remontas kaip 3 golfo. Ten viskas super paprasta. Daug kas sakė kad sėdynės nepatogios, o man kaip sveriančiam kaip tikram lietuviui tai buvo visiškai patogu sėdėt. Aš iš visų išvardintų tai statyčiau už Oktavia.
Tik aišku toks modelis, su kuriuo aš važinėjau kainuoja nuo 4000 eur, nors gal dabar jau ir pigiau šiek tiek

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-15, 04:56   #374
iMechanic
 
iMechanic's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 988

iMechanic is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
aš nesuprantu ko jūs dauguma priešiškai esate nusiteikę prieš Škoda Oktavia? teko man pačiam važinėti su 2004 1,9TDI 81kw ir man netgi labai ji patiko. Salono dizainas ir visa kita man netgi labai patinka, pakabos standumas kaip ir daugelio VW, o remontas kaip 3 golfo. Ten viskas super paprasta. Daug kas sakė kad sėdynės nepatogios, o man kaip sveriančiam kaip tikram lietuviui tai buvo visiškai patogu sėdėt. Aš iš visų išvardintų tai statyčiau už Oktavia.
Tik aišku toks modelis, su kuriuo aš važinėjau kainuoja nuo 4000 eur, nors gal dabar jau ir pigiau šiek tiek
Niekas nenusiteikia, bet jei jau ziuri i skoda, tai nereik pramest ir pasato su audi. lygink sias tris markias ir rasi sprendima, tik neimaisyk i visa tai pezu visokiu citru ir likusiu mazdu visokiu. Cia ne ta svorio kategorija jei ka

iMechanic neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-15, 07:33   #375
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
nepamiršk dar vieno dalyko - jei pirksi mašiną be registracijos LT tai dar papildomai kainuos panašiai tiek:
1. Registracija, numerių indentifikavimas, tech pasas, valstybiniai numeriai 120 Lt
2. Draudimas (priklausomai nuo tavo kaip draudiko kategorijos D1 - D6)
3. Techninė apžiūra 42Lt + nenumatytos išlaidos remontui ir pakartotinei TA
4. Signalizacija 250 -1000 Lt pagal skonį. Šiaip reta įvežta mašina turi signalizaciją

Žodžiu minimum 1000 Lt teks pakloti papildomai prie mašinos sumos, jau nekalbu apie tepalų ir diržų keitimus.

Dažna žmonių klaida, kai perka mašiną išleisdami maksimumą savo turimo biudžeto negalvodami apie papildomas išlaidas po pirkimo
O perkant mašiną iš lietuvio, tiek pat reikės remontams, nes būkim realistai, lietuvis geros mašinos neparduos Išimčių yra aišku, bet 90% pardavėjų galioja tai, ką parašiau...

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-15, 17:14   #376
mariukaz
 
mariukaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Ukmergė
Pranešimai: 1,062

mariukaz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
nepamiršk dar vieno dalyko - jei pirksi mašiną be registracijos LT tai dar papildomai kainuos panašiai tiek:
1. Registracija, numerių indentifikavimas, tech pasas, valstybiniai numeriai 120 Lt
2. Draudimas (priklausomai nuo tavo kaip draudiko kategorijos D1 - D6)
3. Techninė apžiūra 42Lt + nenumatytos išlaidos remontui ir pakartotinei TA
4. Signalizacija 250 -1000 Lt pagal skonį. Šiaip reta įvežta mašina turi signalizaciją

Žodžiu minimum 1000 Lt teks pakloti papildomai prie mašinos sumos, jau nekalbu apie tepalų ir diržų keitimus.

Dažna žmonių klaida, kai perka mašiną išleisdami maksimumą savo turimo biudžeto negalvodami apie papildomas išlaidas po pirkimo
situ islaidu i pirkinio suma neiskaiciuoju
Draudima turiu dar nuo merso, kas liecia signalizacia, manau beprasmis dalykas, jeigu nuspres pavogti - signalizacija nepades, esu mates kaip paneveziokai ant vadinamojo "slipso" vilko kaukiancia A6 Yra kitu apsaugos priemoniu, bet jos greiciau skirtos ne uzkirsti kelia vagystei,o greit susirasti masina.

Citata:
Nznau kuo tas pezo tau demesi kelia? bet jei jau ziuri oktavia, tai kodel neziuri audi a4 arba pasat? aukstesnio lygio vidaus detales, nei toj oktavijoj ir graziau ziurisi tikrai. Jei pradesi svaisciot apie vaziuokle, tai nezinau..
ar esi vaziaves su 406? Man asmeniskai jis laaabai patiko: minkstas, tylus ir komfortiskas. I octavia ziuriu nes jos remonto kainos nedideles, o kuro sanaudos mazos. Passato ir A4 sanaudos panasios, bet remontas brangus, be to tos masinos yra pervertintos musu runkoje, kaip beje ir Octavia. Kas liecia mazda yra viena silpna vieta - rudys, visa kita ok. Mano kolega parduoda A4 66Kw, apie jo masina zinau viska, bet pirkti nenoriu, tiesiog nepatinka

Citata:
O perkant mašiną iš lietuvio, tiek pat reikės remontams, nes būkim realistai, lietuvis geros mašinos neparduos Išimčių yra aišku, bet 90% pardavėjų galioja tai, ką parašiau...
manau apskritai pirkimas yra loterija, pagelbeti joje gali apziura normaliame servise...

__________________
Dabar S210 300TD, 99. (irgi buves)

Mano buves E320.. ech..

mariukaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-16, 10:20   #377
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mariukaz View Post
domina du dalykai:
1. aptarnavimo kainu skirtumas tarp 4matik ir paprasto
2. ar kas nors esate mate si automobili gyvai

P.S. dar butu labai idomi nuomone forumieciu, vazinejanciu su 4matikais (jeigu tokiu yra)

P.P.S gal galetu moderatoriai diskusija apie si auto ir 4matikus patalpinti i atskira tema?
Dėl atskiros temos, tai palaukim truputį, jei atsiras daugiau postų, tai atskirsiu tada.
Turėjau, važinėjau ir džiaugiausi 4matic, tiesa W124, bet sistema pas W210 panaši, kainos irgi.
Preikis: amortizatorius (1vnt.) 650Lt, sailentblokai (girgždukai) 350Lt viena pusė, spyruoklės berods po 300Lt naujos (devėtos vos ne tokia pat kaina), priekinio guolio remkomplektas apie 300Lt vienai pusei, granatos guma apie 200Lt. Šakės skiriasi, šarnyrai skiriasi (nors 4 matic jie įdomūs, primena Golfo šarnyrus, nes tvirtinami 3 varžtais iš apačios).
Jei tik pakabos klausimas būtų, tai nieko baisiai sudėtingo nematau, kainos kandžiojasi kiek, bet padarius gerai, tai nebūtų dažna investicija. Kas kita yra mechaninė dalis, dėžė skiriasi, variklio apačia kitokia, naudojama paskirstymo dėžė ir dar elektros padaugėja, visgi apie W210 kalbame
Aš visai norėčiau 4matic vėl, bet tik W124 ir tik savaitgaliams žiemą arba šašlykams vasarą
Kaip atrodo 4matic W124 sistema gali pažiūrėti čia: http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6289

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-16, 11:43   #378
mariukaz
 
mariukaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Ukmergė
Pranešimai: 1,062

mariukaz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Dėl atskiros temos, tai palaukim truputį, jei atsiras daugiau postų, tai atskirsiu tada.
Turėjau, važinėjau ir džiaugiausi 4matic, tiesa W124, bet sistema pas W210 panaši, kainos irgi.
Preikis: amortizatorius (1vnt.) 650Lt, sailentblokai (girgždukai) 350Lt viena pusė, spyruoklės berods po 300Lt naujos (devėtos vos ne tokia pat kaina), priekinio guolio remkomplektas apie 300Lt vienai pusei, granatos guma apie 200Lt. Šakės skiriasi, šarnyrai skiriasi (nors 4 matic jie įdomūs, primena Golfo šarnyrus, nes tvirtinami 3 varžtais iš apačios).
Jei tik pakabos klausimas būtų, tai nieko baisiai sudėtingo nematau, kainos kandžiojasi kiek, bet padarius gerai, tai nebūtų dažna investicija. Kas kita yra mechaninė dalis, dėžė skiriasi, variklio apačia kitokia, naudojama paskirstymo dėžė ir dar elektros padaugėja, visgi apie W210 kalbame
Aš visai norėčiau 4matic vėl, bet tik W124 ir tik savaitgaliams žiemą arba šašlykams vasarą
Kaip atrodo 4matic W124 sistema gali pažiūrėti čia: http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6289
aciu uz info

manau mano nuziureto 4matico savininkas vare masina kol vaziavo, o dabar atejo laikas remontuoti, todel nutare parduoti, nes remontui reikes keliu tukstanciu...

Edgi, gal esi mates ta 210 Siauliuose?

__________________
Dabar S210 300TD, 99. (irgi buves)

Mano buves E320.. ech..

mariukaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-16, 12:22   #379
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Dėl atskiros temos, tai palaukim truputį, jei atsiras daugiau postų, tai atskirsiu tada.
Turėjau, važinėjau ir džiaugiausi 4matic, tiesa W124, bet sistema pas W210 panaši, kainos irgi.
Preikis: amortizatorius (1vnt.) 650Lt, sailentblokai (girgždukai) 350Lt viena pusė, spyruoklės berods po 300Lt naujos (devėtos vos ne tokia pat kaina), priekinio guolio remkomplektas apie 300Lt vienai pusei, granatos guma apie 200Lt. Šakės skiriasi, šarnyrai skiriasi (nors 4 matic jie įdomūs, primena Golfo šarnyrus, nes tvirtinami 3 varžtais iš apačios).
Jei tik pakabos klausimas būtų, tai nieko baisiai sudėtingo nematau, kainos kandžiojasi kiek, bet padarius gerai, tai nebūtų dažna investicija. Kas kita yra mechaninė dalis, dėžė skiriasi, variklio apačia kitokia, naudojama paskirstymo dėžė ir dar elektros padaugėja, visgi apie W210 kalbame
Aš visai norėčiau 4matic vėl, bet tik W124 ir tik savaitgaliams žiemą arba šašlykams vasarą
Kaip atrodo 4matic W124 sistema gali pažiūrėti čia: http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6289

deze tapati kaip ir paprastam skiriasi tik dezes galas kuris sekmingai persisuka ant kitos dezes.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-16, 19:42   #380
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mariukaz View Post
aciu uz info

manau mano nuziureto 4matico savininkas vare masina kol vaziavo, o dabar atejo laikas remontuoti, todel nutare parduoti, nes remontui reikes keliu tukstanciu...

Edgi, gal esi mates ta 210 Siauliuose?
Kažkokį užmatydavau, bet miglotai su prisiminimais Jei jau tokia situaciją, tai duok už jį kokius 8500-9000Lt ir likę bus remontui
Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
deze tapati kaip ir paprastam skiriasi tik dezes galas kuris sekmingai persisuka ant kitos dezes.
Aga, bet kam tai garsiai skelbti?

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.