Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W210

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-05-17, 15:43   #11
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
arba tavo hebra nesveikai sveria, arba pas tave traukes mirusios nebent 3x gale po 100 ir bagazinei dar saslu su alum ~50kg bet ir tai neturetu ziauriai isvirsti
Chebra tai sunki pakankamai ir bagažnikas pilnas gėrybių, bet aš ir pats manau, kad taip neturėtų būti... O gali būti problema dėl silpnų spyruoklių? Man kažkas kužda, kad jos jau užsitarnavo pailsėti.

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-17, 15:44   #12
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

gali buti nes spiruokles jug masinos pamatas yra

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
Chebra tai sunki pakankamai ir bagažnikas pilnas gėrybių, bet aš ir pats manau, kad taip neturėtų būti... O gali būti problema dėl silpnų spyruoklių? Man kažkas kužda, kad jos jau užsitarnavo pailsėti.

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-17, 15:49   #13
BLEIDAS
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,609

BLEIDAS is on a distinguished road



Standartinis

Pas mane tas pats buvo. Nereikejo ir prisodint zmoniu, galiniai ratai isvirte buvo. Per 4k km suede padangu vidine dali, o krastuose po beveik 6mm dar protektoriaus buvo like. Buvau nuvezes i Eolta daryt priekyje suvedima,o gale isvirtima, tai uzsivare ant stendo, palindo po apacia ir sako, vaziuok namo, pasikeisk isvirtimo traukes ir tada atvaziuok Pas meistreli nuvaziavau, sako nieks cia neapsiims daryt, nes darbo kruva, o tolko nera. Tos traukutes supuna, luzta,n paskui darbo visai dienai, o pinigu paimt kaip ir nera uz ka. Cia man taip buvo, kiek cia tiesos tame reikale, bijau ir pasakyti. Tai dar pasivazinejau ir pardaviau nieko nedares.

BLEIDAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-17, 15:54   #14
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

kam pinigai nereikalingi tas nagu ir nekisa "baltarankiai"

Citata:
Pradžioje rašė BLEIDAS View Post
Pas mane tas pats buvo. Nereikejo ir prisodint zmoniu, galiniai ratai isvirte buvo. Per 4k km suede padangu vidine dali, o krastuose po beveik 6mm dar protektoriaus buvo like. Buvau nuvezes i Eolta daryt priekyje suvedima,o gale isvirtima, tai uzsivare ant stendo, palindo po apacia ir sako, vaziuok namo, pasikeisk isvirtimo traukes ir tada atvaziuok Pas meistreli nuvaziavau, sako nieks cia neapsiims daryt, nes darbo kruva, o tolko nera. Tos traukutes supuna, luzta,n paskui darbo visai dienai, o pinigu paimt kaip ir nera uz ka. Cia man taip buvo, kiek cia tiesos tame reikale, bijau ir pasakyti. Tai dar pasivazinejau ir pardaviau nieko nedares.

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-17, 18:18   #15
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

http://cgi.ebay.es/W210-95-02-Rear-W...item19b447b030
pigiau nerandu niekur man ta pati problema . Tik nepasakokit,kad imanoma kazhka sureguliuoti, jei mashina zhemesne nors trupti,nei turi buti, tai ir skechiasi ratai, ir nera ten absoliuchiai ka reguliuoti, galinej vazhiuoklej tik vienas varzhtas kuri galima pasukneti , o ir tas tik suvedimui,bet ne ishvirtimui. chia kalbu apie W124, bet manau ir pas w210 tas pats.
dar toks yra, bet ne ka pigiau.
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/SPC-R...Q5fAccessories

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-17, 18:42   #16
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

isvirtimas darosi tik prieki pas w210 kazkas ten minejo kad kai darys suvedima tai padarys ir isvertima netiesa nes cia jau atskira kaina. geriausiai daro silber auto kaina 180lt uz suvedima keturiu ratu ir isvertima jei rteiks gali prireikt pirkt berods 4 isvertimo reguliavimo varztus kurio vieno kaina 55lt kai viska suzinojau suzemines masina tai ir fantazija atsoko beje Miki jei pilna masina zmoniu turi but gerokai nusedus pagalvok chebra gale 3 normalus bachurai po 85-95kg kas ten pas tave per chebra kad po 50kg cia distrofikai kazkokie arba panos liliputes taigi 3x90 270kg plius koki puse bako benzo plius gerybes bagaznike va tau ir maksimali auto apkrova.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-17, 19:54   #17
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

) na masina irgi nepirmos jaunistes, bet jei buvo daroma 3 sedimos vietos, tai buvo apskaiciuota tikrai ne su tusciu baku vazineti ir ne distrofikus sodinti aisku nematau as ten koks isvirtimas

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
beje Miki jei pilna masina zmoniu turi but gerokai nusedus pagalvok chebra gale 3 normalus bachurai po 85-95kg kas ten pas tave per chebra kad po 50kg cia distrofikai kazkokie arba panos liliputes taigi 3x90 270kg plius koki puse bako benzo plius gerybes bagaznike va tau ir maksimali auto apkrova.

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-17, 20:13   #18
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

pas mane pjautos spyruokles, bet su pilnu baku (120ltr) ir trim zmonem galo ir dviem prieky ratai neissiskecia. gal siek tiek, bet vizualiai nesimato

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-17, 23:59   #19
bitch
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-09
Gyvenamoji Vieta: ...
Pranešimai: 2,377

bitch is on a distinguished road



Standartinis

is kur cia jus istrauket, kad w210 ratu isvirtimas reguliuojasi. Pirma rata bent viena nusiimkt ir paziurekit kas per vaziuokle..

bitch neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-18, 08:16   #20
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nu tai jei zmogus sake daresi isvirtima, tai reiskia reguliuojas nors as tai nzn, nedariau

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.