Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W140

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-11-21, 12:41   #1
Dzimas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-02
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 36

Dzimas is on a distinguished road



Standartinis W140 duru pritraukejai

Sveiki. Man atsisake veikti duru pritraukejai is pradziu priekis o poto galas. Idomu tas buvo kai veziau starteti taisyt ir po meistro pasiemiau ziuriu kad vel veikia... Gal kazkur kontakto nera??? gal kas zino kur pas ka kreiptis? Dabar neveikia

Dzimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-21, 12:59   #2
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Dzimas View Post
Sveiki. Man atsisake veikti duru pritraukejai is pradziu priekis o poto galas. Idomu tas buvo kai veziau starteti taisyt ir po meistro pasiemiau ziuriu kad vel veikia... Gal kazkur kontakto nera??? gal kas zino kur pas ka kreiptis? Dabar neveikia
buna apsauga isijungia jei per ilgai varikliukas vakumo dirba,uztenka po to akumo klema nuimt ir vel pradeda veikt,tai greiciausiai tau kai tvarke strateri,buvo atjungta mase ar panasiai
gali pasireguliuot ta varikliuka,jei per ilgai jis pas tave dirba,kazkur tema buvo,kaip as suregulaivau,nes man atrodo jis ten nuo 3iki 5s turi dirbt,ne ilgiau

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-21, 13:30   #3
jonny
 
jonny's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,487

jonny is on a distinguished road



Standartinis

Man jie dar buvo atsisakę veikt kai generatorius per mažai kraut buvo pradęjęs, sutvarkius generatorių viskas OK.

jonny neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-21, 23:45   #4
Dzimas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-02
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 36

Dzimas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
buna apsauga isijungia jei per ilgai varikliukas vakumo dirba,uztenka po to akumo klema nuimt ir vel pradeda veikt,tai greiciausiai tau kai tvarke strateri,buvo atjungta mase ar panasiai
gali pasireguliuot ta varikliuka,jei per ilgai jis pas tave dirba,kazkur tema buvo,kaip as suregulaivau,nes man atrodo jis ten nuo 3iki 5s turi dirbt,ne ilgiau
O kur ta varikliuka galima butu rast? as kazkoki varikliuka buvau rades po galine sedyne, bet galvojau geriau nagu nekisiu nes isvis sugadinsiu. Ir kaip isai ten reguliuojas mazdaug jai gali pasakyk

Dzimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-21, 23:48   #5
Dzimas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-02
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 36

Dzimas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė jonny View Post
Man jie dar buvo atsisakę veikt kai generatorius per mažai kraut buvo pradęjęs, sutvarkius generatorių viskas OK.
Pas mane gerai krauna bent jau as taip galvojiu, niekad nebuvo problemu su issikrovimais ir jokiu pozymiu nesukele generatorius

Dzimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-22, 07:27   #6
jonny
 
jonny's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,487

jonny is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Dzimas View Post
Pas mane gerai krauna bent jau as taip galvojiu, niekad nebuvo problemu su issikrovimais ir jokiu pozymiu nesukele generatorius
Tai tada viskas gerai dėl generatoriaus bet taip ir sugenda, nebutinai turėjo būt bėdos iš ankščiau. Pas mane pradėjo nebepritraukt o po poros savaičių iš vis nebekrovė. Na pareguliuot turėtų būt papraščiau nei generatorių tvarkyt. Sekmės ir parašyk kai susitvarkysi kame buvo bėdos

jonny neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-22, 09:14   #7
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Dzimas View Post
O kur ta varikliuka galima butu rast? as kazkoki varikliuka buvau rades po galine sedyne, bet galvojau geriau nagu nekisiu nes isvis sugadinsiu. Ir kaip isai ten reguliuojas mazdaug jai gali pasakyk
bagazinej, kairiam kampe ,link galines sedines

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-22, 11:51   #8
Dzimas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-02
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 36

Dzimas is on a distinguished road



Standartinis

Aciu uz informacija. Dabar eisiu bandysiu tvarkytis ir parasysiu kaip gavos )

Dzimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-22, 16:54   #9
Dzimas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-02
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 36

Dzimas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
bagazinej, kairiam kampe ,link galines sedines
Is pradziu akuma atjunges palaikiau ir prijungiau, Ziuriu kad veikia viskas. Poto dasikasiau iki to varikliuko bet ten nesupratau kaip sureguliuot ar ardyt ji reikia ar kaip, vienu zodziu sudejau ir palikau taip kaip buvo. Dabar veikia viskas, ziuresim kaip bus toliau. Didelis aciu tau uz informacija

Dzimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-22, 17:17   #10
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Dzimas View Post
Is pradziu akuma atjunges palaikiau ir prijungiau, Ziuriu kad veikia viskas. Poto dasikasiau iki to varikliuko bet ten nesupratau kaip sureguliuot ar ardyt ji reikia ar kaip, vienu zodziu sudejau ir palikau taip kaip buvo. Dabar veikia viskas, ziuresim kaip bus toliau. Didelis aciu tau uz informacija
paklausyk kiek laiko jis dirba,kai uzdarai duris,jei ilgaiu nei 5s,reik reguliuot,nes pastoviai atsijungines,arba net sudegs

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.