Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W140

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-11-26, 00:25   #1
joncia
 
joncia's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-25
Gyvenamoji Vieta: Wilno
Pranešimai: 6

joncia is on a distinguished road



Standartinis W140 S500 automatines greiciu dezes keitimas i mechanine

zodzhiu ira tokia problema kazhko greichiu dezhe smugiuoja begius permetant. Galvoju vietoj automato statyt mehanine. Nuo kokio merino tiktu nes banginiuose pitisotuose nemachiau mehanikos. Ir siaip mehanine man geriau tiktu nes megstu ishnaudot mashinos galia

__________________
Juodas bangynis S500
joncia neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-11-26, 00:34   #2
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

idejus mechanine deze stipriai kristu jo kaina manau,... geriau tvarkinga automatine deze susirastum...
as jau su E46 bmw 328ci pavazinejau mechanine mieste ir jau man pabodo tuos begius maigyt per kamscius, o cia su eSu taip...

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-11-26, 00:40   #3
joncia
 
joncia's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-25
Gyvenamoji Vieta: Wilno
Pranešimai: 6

joncia is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post
idejus mechanine deze stipriai kristu jo kaina manau,... geriau tvarkinga automatine deze susirastum...
as jau su E46 bmw 328ci pavazinejau mechanine mieste ir jau man pabodo tuos begius maigyt per kamscius, o cia su eSu taip...
tai wo gyrdejau kad nifiga tie automatai nelaiko nes wa meistras kur wien merinus beveik taiso sake kad wien problemos su jajs. Net nezhinau ka chia daryt nes druzhokas su bumeriu vazhineja mehaniniu 4 litru ir juokiasi ish mano automato

__________________
Juodas bangynis S500
joncia neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-11-26, 00:52   #4
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė joncia View Post
tai wo gyrdejau kad nifiga tie automatai nelaiko nes wa meistras kur wien merinus beveik taiso sake kad wien problemos su jajs. Net nezhinau ka chia daryt nes druzhokas su bumeriu vazhineja mehaniniu 4 litru ir juokiasi ish mano automato
Druzhoko bumeris tokiu pachiu metu,kaip tavo merinas? Vejai,man pavyzdzhiui... tiksliau neimanoma,ant eSo mechanine,.teko pabandyti tik viena karta gyvenime,bet begau ish tos mashinos,kaip ish deganchio laivo. ISHKRYPIMAS.
Nieko tu ten neishnaudosi,tai kaimiechiu paistalai,kurie nusiperka neteisingus automobilius,o po to save ramina,kad jiems begius minkyti yra patogiau ( kaip sakydavo draugas,-jei nori dirrbti,tai perki kastuva ir eini kasti dobiu,o jei perki eSa ,tai,kam tau kastuvas?).
Zhiurekis dezhe,gal ten nieko nera blogo?

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-11-26, 00:57   #5
joncia
 
joncia's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-25
Gyvenamoji Vieta: Wilno
Pranešimai: 6

joncia is on a distinguished road



Standartinis

nu bumeris 94 mano merinas 93. laukiu daugiau nomoniu

__________________
Juodas bangynis S500
joncia neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-11-26, 02:15   #6
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Mano nuomone irgi tik automata tvarkyt, na blogiausiu atveju keist. Kazin kiek 5litriu isvis su mechanke buwo pagaminta (jei buwo) ir manau nebereikalo, tokiam laivui mechanika tos galios ir su automatu ( jei viskas tvarkoj veikia) turi buti uztektinai. Jei pribursi ir idesi tai ilgam isipareigosi banginiui, perkanciu nemanau kad atsiras.

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-11-26, 07:55   #7
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė joncia View Post
zodzhiu ira tokia problema kazhko greichiu dezhe smugiuoja begius permetant. Galvoju vietoj automato statyt mehanine. Nuo kokio merino tiktu nes banginiuose pitisotuose nemachiau mehanikos. Ir siaip mehanine man geriau tiktu nes megstu ishnaudot mashinos galia
nebrangios tos dezes dabar,arba tvarkyk savo,ten stebuklu nebus,bet jei nori det mechanika tai sunku man tave suprast kokia tu jo galia isnaudosi?su automatu kuo puikiausiai siena ta padaryt

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-11-26, 08:21   #8
vaiduska
 
vaiduska's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-20
Gyvenamoji Vieta: Telsiai
Pranešimai: 274

vaiduska is on a distinguished road



Standartinis

[kazko taves nesupratau s500 statyti riciaga nori nudrozti w140 gi ciaa vaziavimui pirk bumeri su mexanine ir pirmyn

__________________
MB: R129 CABRIO w140 3.5td
vaiduska neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-11-26, 08:44   #9
Diavolis
 
Diavolis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-09-14
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 328

Diavolis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Diavolis per Skype™


Standartinis

Simioru mechankes laiko kitaip nei mersu is patirties sakau, daug geresnes mechankes bemwuose i mersa tikrai neapsimoka det, geriau automata susitvarkyti

Diavolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-11-26, 09:13   #10
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Kiek domejausi tom mechaninem, tai mersuose su V8 varikliu niekada nebuvo mechanine, todel nepritaikysi is jokio kito merso. Jei jau visai stogas nuvaziuoja zmonems ir ruosia banginius driftui tai deda sankabas ir dezes nuo to paties BNV. Tada gaunasi chalturinis - garazinis frankensteinas, kurio niekada isvis neparduosi. Ir, be to, automatiskai kyla klausimas: kam pirkti mersa ir deti bemvo detales? Iskart perki BNV ir draskaisi arba perki mersa ir patogiai vaziuoji. Aisku, tokie projekteliai yra kiekvieno asmeninis reikalas. Esu girdejes, kad Estijoj yra W210 E55 AMG su mechanine deze. Sudetyje M6 dviguba sankaba ir deze is M5. Kiek tame tiesos atsakyti negaliu - pasakojo buves Bleido E50 AMG savininkas.

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.