Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CLK Klasė (W208, C209)

Naujas pranešimas
Old 2010-01-25, 03:53   #1
mr-edgariukas
 
mr-edgariukas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-09-21
Gyvenamoji Vieta: uk
Pranešimai: 105

mr-edgariukas is on a distinguished road



Cool CLK 230 virs 3-4 tukst. apsisukimu suveikia ribotuvas

laba..noriu paklausti vieno klausimo. del clk 230. per didelius salcius vazinejau su kita masinaa ir mersedes stovejo nekurtas virs menesio.. kai pabandziau kurti buvo numires akumas..pakroviau akuma ..uzkuriau ir pastebejau kad vaziavimas pasikeite..kazkaip netraukia.. kas galejo atsitikti?i ka pagrinde atkreipti demesi?ant laisvu dirba graziai kaip ir pries tai..kuriasi irgi kaip anksciau.gal kokias gumines slangutes ar koki dacika reikia paziureti? pabandziau pagrezti bet nieko..pastebejau kad nuo 3-4 tukstanciu apsisukimu variklis pradeda trukcioti kaip kad butu apsisukimai uzmynus iki pacio dugno....suprantat turbut ka norejau pasakyti.. ta prasme jei nuo 6 tukstanciu taip butu ar nuo 7 tai normalu,,bet ne nuo 3-4...dekoju uz patarimus..


Paskutinį kartą redagavo driuliauskas; 2010-01-25 11:55 val.
mr-edgariukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-25, 10:40   #2
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

gal žvakės?

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-25, 10:42   #3
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

gal tiesiog jam prasidirbt reikia?

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-25, 10:47   #4
mixtapeas
 
mixtapeas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-07
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda-Vilnius
Pranešimai: 311

mixtapeas is on a distinguished road



Standartinis

Nu man tas pats ant 200k, galvojau, kad oro srauto matuokle, bet nuveziau i rimo servisa, padare diagnostika nieko nerado... Bet diagnostika dare ant karsto variklio, tai gal jei butu ant salto padare butu rade kanors, nes kai variklis uzkaista iki 80 laipsniu kazkur nieks nebetrukcioja. Bet kadangi lauke toks minusas tai jis iki tiek niekad neuzkaista...
Ir tas visas trukciojimas prasideda pradedant pust kompresoriuj t.y. pries 3.5k rpm. Kai kompresorius pradeda pust, tada jau traukia gerai, bet cia viskas kai variklis neuzsiles... Gal kas kokiu minciu?

mixtapeas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-25, 11:32   #5
mixtapeas
 
mixtapeas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-07
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda-Vilnius
Pranešimai: 311

mixtapeas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė armagedonas View Post
Tai, kad uzkaista.


Vaziuojant kompresorius pucia visa laika, o ne tik nuo tam tikru apsuku.
Nuj pas mane toks jausmas, kad jis isijungia nuo 1.8k rpm, bet tas tikras putimas prasideda nuo lygiai 3.5k rpm, tada jau sauna masina i prieki Ir pas pazistama viena su tokiu varikliu tas pats, bet pas ji netrukcioja... O pas mane neuzkaista variklis isvis ziema, maximum iki 60- 70 laipsniu??? Ir ventiliatorius man atrodo visa laika veikia:/ Gal kas dar galetu pravezt su kompresoriniu varikliu, noriu paziuret, kaip pas jus kompresorius veikia... O man tokia mintis gal termostatas parejo? Nes vasaro budavo, kad variklis baisiai uzkaisdavo kamsciuose???

mixtapeas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-25, 11:33   #6
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mixtapeas View Post
Nuj pas mane toks jausmas, kad jis isijungia nuo 1.8k rpm, bet tas tikras putimas prasideda nuo lygiai 3.5k rpm, tada jau sauna masina i prieki Ir pas pazistama viena su tokiu varikliu tas pats, bet pas ji netrukcioja... O pas mane neuzkaista variklis isvis ziema, maximum iki 60- 70 laipsniu??? Ir ventiliatorius man atrodo visa laika veikia:/ Gal kas dar galetu pravezt su kompresoriniu varikliu, noriu paziuret, kaip pas jus kompresorius veikia... O man tokia mintis gal termostatas parejo? Nes vasaro budavo, kad variklis baisiai uzkaisdavo kamsciuose???
pasitikrink termostata. manau jis jau nekoks.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-25, 11:40   #7
mixtapeas
 
mixtapeas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-07
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda-Vilnius
Pranešimai: 311

mixtapeas is on a distinguished road



Standartinis

O gali buti, kad del termostato, variklis taip gliucina, trukcioja?

mixtapeas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-25, 11:53   #8
mr-edgariukas
 
mr-edgariukas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-09-21
Gyvenamoji Vieta: uk
Pranešimai: 105

mr-edgariukas is on a distinguished road



Standartinis

as istikro neerai paaiskinau..tas variklis ne trukcioja ,bet buna taip kaip kad apsukos iki dugno.. taip saudo ,ar kaip cia pasakyti... zodziu kaip variklis dirba uzmynus pedala iki pacio galo bet kokiai masinai.. ti va kad pas mane tas galas 3-4 tukstanciai .. kur turetu buti 6-7.. o kas butu jei kompresorius nedirbtu? ar ji koks dacikas reguliuoja jo darba? varyciau i servisa bet cia anglijoj visi balvonai,,nesutaisys bet sugadins .ne karta buvo kad paciam reikejo aiskint ka daryti..arba pakeis didele detale tarp buferiu .

mr-edgariukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-25, 11:55   #9
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mr-edgariukas View Post
as istikro neerai paaiskinau..tas variklis ne trukcioja ,bet buna taip kaip kad apsukos iki dugno.. taip saudo ,ar kaip cia pasakyti... zodziu kaip variklis dirba uzmynus pedala iki pacio galo bet kokiai masinai.. ti va kad pas mane tas galas 3-4 tukstanciai .. kur turetu buti 6-7.. o kas butu jei kompresorius nedirbtu? ar ji koks dacikas reguliuoja jo darba? varyciau i servisa bet cia anglijoj visi balvonai,,nesutaisys bet sugadins .ne karta buvo kad paciam reikejo aiskint ka daryti..arba pakeis didele detale tarp buferiu .
Ribotuvas isijungia o kompresorius bent uzia?

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-25, 11:59   #10
mixtapeas
 
mixtapeas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-07
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda-Vilnius
Pranešimai: 311

mixtapeas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mr-edgariukas View Post
as istikro neerai paaiskinau..tas variklis ne trukcioja ,bet buna taip kaip kad apsukos iki dugno.. taip saudo ,ar kaip cia pasakyti... zodziu kaip variklis dirba uzmynus pedala iki pacio galo bet kokiai masinai.. ti va kad pas mane tas galas 3-4 tukstanciai .. kur turetu buti 6-7.. o kas butu jei kompresorius nedirbtu? ar ji koks dacikas reguliuoja jo darba? varyciau i servisa bet cia anglijoj visi balvonai,,nesutaisys bet sugadins .ne karta buvo kad paciam reikejo aiskint ka daryti..arba pakeis didele detale tarp buferiu .
Nu as tik zinau, kad ant 3.5k rpm, kazkoks dacikas kazka su kompresorium tikrai daro. Nes ir pas mane ir pas drauga lygiai nuo 3.5k rpm masina sauna i prieki, toks jausmas, kad kompresorius tik tada sumasto ka veikt O pries 3.5k rpm irgi buna kad masina isvis numeta apsukas, atrodo, kad uzges... Bet cia tik kai variklis neuzsiles...

mixtapeas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.