Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Bendras

Naujas pranešimas
Old 2010-10-16, 21:57   #1
dedeandrius
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-10-16
Pranešimai: 5

dedeandrius is on a distinguished road



Standartinis CLS 8cilindras šaudo???

Sveiki isidejau dujas i cls 2006m 5litru variklis,ir man ant bedzino 8 cilindra misfaijeri klaida meta,dujas iseme vistiek tas pats,bet uzsidega cek engine tik kai uzsmaugiu nuo 5000apsisukimu,o taip letai vaziuojant neuzsidega,zvakes keiciau babinas vietomis keiciau,laidus taip pat keiciau,diagnostikoj nieko nepadaro,ar gali buti kad pas mane ant to mazo akumuletorias kur po kapotu prijunge dujininkai savo duju kompui + ir - ,ir bendzinis kompas pamete parametrus,o dabar reikia ji perprogramuot??? Gal kur Lietuvoj kas programuoja jei ce beda tame kas zinot???

dedeandrius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-16, 21:59   #2
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dedeandrius View Post
sveiki isidejau dujas i cls 2006m 5litru variklis,ir mta man ant bedzino 8 cilindra misfaijeri dujas iseme vistiek tas pats bet uzsidega cek engine tik kai uzmaugiu nuo 5000apsisukimu o taip letai vaziuojant nemeta,zvakes keiciau babinas vietomis keiciau laidus taip pat keiciau diagnostikoj nieko nepadaro,ar gali buti kad pas mane ant to mazo akumuletorias kur po kapotu prijunge dujininkai savo duju kompui + ir - ,ir bendzinis kompas pamete parametrus,o dabarreikia ji perprogramuot??? Gal kur Lietuvoj kas programuoja jei ce beda tame kas zinot???
isversk sita sakini "....ir mta man ant bedzino 8 cilindra misfaijeri dujas iseme vistiek tas pats bet uzsidega...." nes nieko nesupratau

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-17, 00:06   #3
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dedeandrius View Post
Sveiki isidejau dujas i cls 2006m 5litru variklis,ir man ant bedzino 8 cilindra misfaijeri klaida meta,dujas iseme vistiek tas pats,bet uzsidega cek engine tik kai uzsmaugiu nuo 5000apsisukimu,o taip letai vaziuojant neuzsidega,zvakes keiciau babinas vietomis keiciau,laidus taip pat keiciau,diagnostikoj nieko nepadaro,ar gali buti kad pas mane ant to mazo akumuletorias kur po kapotu prijunge dujininkai savo duju kompui + ir - ,ir bendzinis kompas pamete parametrus,o dabar reikia ji perprogramuot??? Gal kur Lietuvoj kas programuoja jei ce beda tame kas zinot???
kompa gali programuoti tik silberis arba tuneriai-pastarieji programuos ne taip kaip turi buti....
dabar pamegink paaiskinti lietuviskai kokia klaida meta, su kokiu softu skaitei klaida, ir iskur zinai, kad kompas pamete parametrus, taip buna kai isidedi neteisinga kompa is kitos masinos, bet tada negaletum jos uzvesti.
dvi galimybes: as per daug isgeriau Lithuania vodkos arba tu kazka suskelei, daug minciu i viena.
jaigu kompas skaito ISO klaidas tai uzrasai ju numerius su raidem ir taskiukais. tada gali buti, kad galesiu padeti,priesingu atveju turesi klausti to kas nuskaite

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-17, 20:35   #4
mbmaster
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-23
Gyvenamoji Vieta: Siauliai
Pranešimai: 36

mbmaster is on a distinguished road



Standartinis

Viskas cia labai aisku. Jeigu problema tik viename cilindre tai: arba dedami dujas ko nors neuzsandarino ir siusrbia ora, arba gali buti problema su hidraulika. Beje kada tepalus keitei ir ka supylei?

mbmaster neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.