Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C Klasė (W202, W203, W204, W205)

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-11-30, 16:55   #1
Artis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-30
Pranešimai: 4

Artis is on a distinguished road



Standartinis c180 keistas cypimas dugne

Sveiki,pas mane mercedes benz c180 93m. benzas-dujos,sedanas. Zodziu susiduriau su tokia situacija: Kai isisodinu i masina 3-4 zmones atsiranda keistas cypimas kazkur masinos apacioje (dugne),stovint vietoje, isjungus pavara, didinant apsukas tas cypimas dideja, garsas tikrai didelis ir nemalonus, vaziuojant tas pats, bet kai vaziuoji per kelio neligumus ir kai masina is inercijos pakyla truputi garsas dingsta,bet nusileidus vel tas pats zmonems islipus is masinos tas cypimas dingsta,du zmones gali vaziuoti drasiai to cypimo nebuna,bet tik didesnis svoris ir jis atsiranda. Gal kas esat buve susidure su panasia situacija ir galetumes patarti ka nors,aciu.

Artis neprisijungęs  
Old 2010-11-30, 17:01   #2
ruškė
 
ruškė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-06
Gyvenamoji Vieta: KAUNAS
Pranešimai: 1,254

ruškė is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ruškė per Skype™


Standartinis

gal kaip daugiau keleiviu tai kokia mergicka buna suspausta ir ji cypia? nepagalvojai?

ruškė neprisijungęs  
Old 2010-11-30, 17:09   #3
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

mąstykim logiškai, protingieji kurmiai:

stovinčiai mašinai kai dirba variklis ir kai ji nusėda pradeda cypti - jokios logikos ypač cypimui iš mašinos apačios.
nebent pas tave kažkur liečiais duslintuvas prie dugno ar kokio kronšteino ir tas garsas tau primena cypimą. Dirbančio variklio sukamosios išorinės detalės kad pradėtų kažką siekti tai jis turi būti imestas be jokių pagalvių. Arba pavarų dėžė pas tave baigia išsiskirti pusiau. Daugiau nematau jokio paaiškinimo kaip cypiančią mergą ar kokią žiurkę po sedyne

ldalius neprisijungęs  
Old 2010-11-30, 21:31   #4
Artis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-30
Pranešimai: 4

Artis is on a distinguished road



Standartinis

Kad mergos nei po sedyne,nei po masinos kebulu nera,o juolabiau ziurkes, buvau palindes,ziurejau,salia tik kartais sedi,bet ji tai necipia tikrai o jei rimciau tai garsas daugiau sklinda kazkur prie bako,gal gali but kad su bake esanciu kuro siurbliu kazkas netaip? Bet su pustusciu nevazineju ir kaip svoris gali itakot ta siurbli...nelogiska kazkaip gal gali smulkiau apie ta duslintuva aprasyt kas ten jam gali but,kad cypt gali?

Artis neprisijungęs  
Old 2010-11-30, 21:35   #5
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

aš dabar suvalgiau obuolį, bet kauliukai bėdos neparodė. Išgėriau kavos puoduką - bėdos tirščiuose irgi neradau. Itariu kad ko gero reik žiūrėt prie mašinos priėjus ir prisodinus į saloną sunkesnių balastų

ldalius neprisijungęs  
Old 2010-11-30, 21:44   #6
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artis View Post
Sveiki,pas mane mercedes benz c180 93m. benzas-dujos,sedanas. Zodziu susiduriau su tokia situacija: Kai isisodinu i masina 3-4 zmones atsiranda keistas cypimas kazkur masinos apacioje (dugne),stovint vietoje, isjungus pavara, didinant apsukas tas cypimas dideja, garsas tikrai didelis ir nemalonus, vaziuojant tas pats, bet kai vaziuoji per kelio neligumus ir kai masina is inercijos pakyla truputi garsas dingsta,bet nusileidus vel tas pats zmonems islipus is masinos tas cypimas dingsta,du zmones gali vaziuoti drasiai to cypimo nebuna,bet tik didesnis svoris ir jis atsiranda. Gal kas esat buve susidure su panasia situacija ir galetumes patarti ka nors,aciu.
Pakrauk mašiną, užvaryk ant duobės ir žiūrėk.

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs  
Old 2010-11-30, 21:46   #7
Artis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-30
Pranešimai: 4

Artis is on a distinguished road



Standartinis

Teisingas pastebejimas,bet tiesiog norejau pasidomet gal kam kas panasaus yra buve,bet kai apie mergas,ziurkes,obuolius ir kava pradedam sneket,tai nieko gero manau nebus. Tiesiog issiaiskines gedima parasysiu kas buvo ir tiek,gal kam pades. O jei kas rimtesniu minciu turit pasidalinkit.

Artis neprisijungęs  
Old 2010-11-30, 21:49   #8
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

na tavo klausimas prilygsta ponios Frekenbok klausimui : kurioje ausyje man zvimbia

todėl ir špasyjam nematydami ir negirdėdami, o apie paieškos metodus aš tau jau esu išdėstęs, tą patį pakartojo ir Edgis

O atvaryk mašiną pas mane į garažą ir aš tau galėsiu ją nuo priekinio iki galinio bamperio perpurtyti ir surašyti net menkiausius defektus ir pašalinti už kiekį lietuviškų rublių

ldalius neprisijungęs  
Old 2010-11-30, 21:50   #9
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artis View Post
Teisingas pastebejimas,bet tiesiog norejau pasidomet gal kam kas panasaus yra buve,bet kai apie mergas,ziurkes,obuolius ir kava pradedam sneket,tai nieko gero manau nebus. Tiesiog issiaiskines gedima parasysiu kas buvo ir tiek,gal kam pades. O jei kas rimtesniu minciu turit pasidalinkit.
Na tos rimtesnės mintys baigiasi ties guoliais, kurie nuo aprkrovos gali verkti, bet tai būtų važiuojant. O stovint užvestu motoru teisę cypti turi tik variklio skyriu ir pavarų dėžė...na dar kuro siurblys, bet jau prieš mirtį

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs  
Old 2010-11-30, 21:52   #10
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Edgi, kaip kuro siurblio darbui įtakoja mašinos pakrovimas? aš suprantu kad zažigalkei stovi siurblys bake, bet prie ko čia apkrova?

ldalius neprisijungęs  


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.