Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C Klasė (W202, W203, W204, W205)

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-12-02, 10:47   #1
Ramoonas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-02
Pranešimai: 7

Ramoonas is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki,
Turiu problemą: mano C200 CDI sustojus stipriai juntamas išmetamų dujų kvapas. Kai važiuoji, viskas tvarkoj. Tačiau, tik sustoji prie šviesoforo ar pan. iškarto salonas prismirsta. Jei įjungi funkciją, kad oras būtų naudojamas tik salono viduje, salonas nesmirsta.
Kas tai galėtų būti?
P.S. Ačiū už visus patarimus.

Man važiuojant su C200 CDI nelygiu keliu (per duobes ar pan.) girdisi keisti bildesiai: toks jausmas lyg kokią bačką vežčiau prikrautą geležų.
Važiuoklę tikrinau, mane patikino servise, kad viskas gerai.


Paskutinį kartą redagavo Edgis; 2010-12-02 11:02 val.
Ramoonas neprisijungęs  
Old 2010-12-02, 10:52   #2
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

yra nesandarumas išmetimo sistemoje prie variklio skyriaus. Gali būti kolektoriaus ar kolektoriaus ir vamzdžio sujungimo tarpinės. O padidejusio kriokimo ar papildomo garso nėra? Ir dar dėl barškėjimo žiūrėk ar kur judinant duslintuvą jis nesiekia dugno ar galinės pakabos elementų ir ar duslintuvo tvirtinimo gumos nenuplyšę

ldalius neprisijungęs  
Old 2010-12-02, 10:56   #3
Ramoonas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-02
Pranešimai: 7

Ramoonas is on a distinguished road



Standartinis

Negaliu pasakyti ar garsas padidėjęs ar ne. Mašiną pirkau su šia problema. Gal reiktų pas gerus duslintuvų meistrus nuvaryti?

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
yra nesandarumas išmetimo sistemoje prie variklio skyriaus. Gali būti kolektoriaus ar kolektoriaus ir vamzdžio sujungimo tarpinės. O padidejusio kriokimo ar papildomo garso nėra? Ir dar dėl barškėjimo žiūrėk ar kur judinant duslintuvą jis nesiekia dugno ar galinės pakabos elementų ir ar duslintuvo tvirtinimo gumos nenuplyšę
Kaip suprantu, esi iš Panevėžio. Gal žinai, kas tokias problemas gali pagydyti?


Paskutinį kartą redagavo Edgis; 2010-12-02 11:14 val.
Ramoonas neprisijungęs  
Old 2010-12-02, 11:11   #4
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

jei pats esi panevėžietis tai važiuok ant Upytės kelio tuoj už Lukoilo yra po kaire garažų kooperatyvas. Ten du garažai žaliomis durimis yra duslintuvų tvarkymas. Juos rekomenduoju todėl, kad ten vyriukai dirba kokybiškai ir operatyviai, nors gal litu kitu ir brangiau nei kiti. Bet man jie patinka dėl atliktų darbų.
Gali dar jiems pasiskambinti 8 686 54702

ldalius neprisijungęs  
Old 2010-12-02, 12:20   #5
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

prie tos pacios temos. 124 2,5D, vasara vaziuojant apie 40-60km/h traukia per atidaryta vairuotojo langa ismetamas dujas. sistema tikrai sandari. manau, kad cia turetu ne vienam tokia problema pasitaikyti, kaip sprendziat?

ledas neprisijungęs  
Old 2010-12-02, 12:22   #6
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ledas View Post
prie tos pacios temos. 124 2,5D, vasara vaziuojant apie 40-60km/h traukia per atidaryta vairuotojo langa ismetamas dujas. sistema tikrai sandari. manau, kad cia turetu ne vienam tokia problema pasitaikyti, kaip sprendziat?
Tavo atveju yra 100 procentų nesandari bagažinės kapoto guma ir būtent tas dalykas pasijaučia kai praveri važiuodamas langą

ldalius neprisijungęs  
Old 2010-12-02, 12:50   #7
Ramoonas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-02
Pranešimai: 7

Ramoonas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
jei pats esi panevėžietis tai važiuok ant Upytės kelio tuoj už Lukoilo yra po kaire garažų kooperatyvas. Ten du garažai žaliomis durimis yra duslintuvų tvarkymas. Juos rekomenduoju todėl, kad ten vyriukai dirba kokybiškai ir operatyviai, nors gal litu kitu ir brangiau nei kiti. Bet man jie patinka dėl atliktų darbų.
Gali dar jiems pasiskambinti 8 686 54702
Ok. Dėkui už informaciją.

Ramoonas neprisijungęs  
Old 2010-12-02, 14:50   #8
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
Tavo atveju yra 100 procentų nesandari bagažinės kapoto guma ir būtent tas dalykas pasijaučia kai praveri važiuodamas langą
taip, guma tai tikrai nesandari. o negali buti taip, kad duslintuvas tarsi siek tiek ne savo vietoj stovi, ta prasme, as ji visa pakeiciau ir dabar jis tarsi siek tiek per mazai islenda is po masinos, gal tdel to sukuriuoja ir traukia pro langa?

ledas neprisijungęs  
Old 2010-12-02, 15:05   #9
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

duslintuvo galo vieta neturi sūkuriams labai didelės įtakos. Nebent metru tą vamzdį prailginsi į lauko pusę Bet kokiu atveju tie sukuriai pagal aerodinamiką gaunasi paskui mašinos galą. Tą smarvės atsiradimą dėl nesandarios bagažinės dangčio gumos esu nustatęs dar senais laikais kai dar su žiguliais važinėjau. Būdavo pakeiti gumą ir salone jokios smarvės, o langas pas mane visąlaik praviras, nes rūkau

ldalius neprisijungęs  
Old 2010-12-02, 15:12   #10
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
duslintuvo galo vieta neturi sūkuriams labai didelės įtakos. Nebent metru tą vamzdį prailginsi į lauko pusę Bet kokiu atveju tie sukuriai pagal aerodinamiką gaunasi paskui mašinos galą. Tą smarvės atsiradimą dėl nesandarios bagažinės dangčio gumos esu nustatęs dar senais laikais kai dar su žiguliais važinėjau. Būdavo pakeiti gumą ir salone jokios smarvės, o langas pas mane visąlaik praviras, nes rūkau
pas mane ne tik guma bloga, bet ir salia gumos kebulas prarudijes, tai net prilyja i bagazine. nu, zodziu, viskas kaip ir aisku pasidare reikia geros gumos ir masina pagaliau pervirint ir dazyt

ledas neprisijungęs  


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.