Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2010-12-04, 19:34   #1
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis Kaip veikia silumos apskaitos skaitliukas

sveiki, protingieji kurmiai, kadangi cia yra daug protingu zmoniu, uzduosiu klausima. kokiu principu veikia silumos apskaitos skaitliukas. pas mane naujas namas, tai stovi nauji skaitliukai, kurie siuncia duomenis i Vilniaus Energija. liausdiskai klausimas butu toks: ar skaitliukas skaiciuoja tik pro ji pratekancio vandes kieki ar ivertina ir kazkaip jo kokybe, tai yra- siluma. ta prasme ar vienodai jis skaiciuos jei pro ji vanduo tekes 50 laipsniu ar, tarkim, 85 laipsniu.
siandien turejau daug linksmu pokalbiu su rubikonininku kontora, tai pilnas ispudziu

ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-04, 19:55   #2
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nu pradziai reiktu suzinot kokia pas tave sildymo sistema, mano tevas santechnikas, tai suzinociau ko tau reik, bet sildymas buna pvz: centrinis ir dar kazkokie buna, suzinok sistema, suzinosiu kaip veikia

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-04, 20:01   #3
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

pati centriniausia kokia gali buti, zodziu is miesto ateina ivadas. sorry, as gal neaiskiai issireiskiau tai tiesiog paprastas daugiabutis naujos statybos namas

ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-04, 20:24   #4
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

tai kad naujos statybos namuose seip yra nauji radiatoriai su termostatais, kur gali pats siluma reguliuot, kiek prireguliuoji tiek ir moki, pati centriniskiausia tai yra senam daugiabuti, nori ar nenori vistiek mokesi po 800lt uz sildyma

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-04, 20:40   #5
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

tai va supranti, kad cia ir yra suo pakastas. zodziu, yra dabar kazkokia vilniaus savivaldybes (gal net vyriausybes) patvirtinta taupymo programa, kuria ir vadovaujasi rubikonas. esme tame, kad jie naujiem namams tiekia siluma tam tikrom valandom normaliai, tam tikrom- radiatoriai buna visiskai drugni. rezultate sia ziema, pas mane dabar visi radijatoriai atsukti ant maksimumo, o jie tai silti, tai salti, nu kaip jiem uzeina. ankstesnemis ziemomis pas mane budavo taskentas, nes as megstu siluma, tai pasireguliuoji kaip nori tai pas mane stovedavo reguliavimas kazkur per viduri ir kambariuose budavo 22-23 silumos. dabar yra 17!!!
todel as ir aiskinuosi kaip veikia skaitliukas. ar jis skaiciuoja tik pratekanti vandens kieki ar kazkaip ivertina ir temperatura. nes kol kas jauciuosi, kad mane kazkas daro be vazelino

ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-04, 20:47   #6
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

tai aisku ka daro ant to ir daro, kad skaitliukas skaiciuoja kieki , o silumos tai maziau, moki ta pati piniga, o jie maziau kurena, ant to ir islosia. rasyk oficialius laiskus kad nesildo radiatoriai, tegu daro isvadas. pas mane kai buvo kad karstas vanduo ne karstas buvo o vos siltas, is krano bego, tai kad duse nusimaudyt turi vien ant karsciausio nustatyt, ir bega toks normalus siltas, o moki tai kaip uz pilnai karsta, tai parasiau i vilniaus vandenis laiska, kad nemokesiu uz karsta vandeni kaip uz nekokybiskai suteiktas paslaugas, tai sutvarke sistema ir atsiunte atgal laiska kad viskas sutvarkyta.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-04, 20:49   #7
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

dar pasiskaityk sutarti su savo silumos tiekeju, ka jie su savivaldybe sutare tai cia ju problemos, bet jie turi isipareigojimus vartojotui , t.y. tau, jei sutarti bus pazymeta kad jie gali daryt ka nori, tai tada nzn, bet jei bus taip kad tu reguliuoji siluma pats kokia nori pas save bute, tai gali drasiai sokinet

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-04, 20:58   #8
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

nu jo, si savaitgali visi kaimynai susibuntavojo. matai as kaip paskutinis asilas galvojau, kad cia pas mane tokios problemos, tai bandziau orinti ir panasiai, kol nepradejau klausinetis, kad pas visus tas pats. zodziu, pirmadieni kelsim veja.
bet nesakyk rubikonas kokiu reta... man tik pradejus aiskintis pasidare aisku kaip reikia bizni daryti, pasirodo reikia visus api...ti ir bus viskas ore

ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-04, 21:00   #9
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

o tai dabar moki maziau uz sildyma nei pernai kai namie buvo 23 laipsniai? ar ta pati moki tik namie salciau?

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-04, 21:01   #10
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

tevas mano pasake taip: Greičiausiai rūsyje stovi automatizuotas šilumos punktas, kuris reguliuoja šilumos padavima nuo lauko temperatūros.
o moki pagal sunaudota silumos kieki. tai turbut turetum maziau moket

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.