Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t.

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-05-14, 10:47   #1
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis W211 multimedia is 2008m. i 2003m. pritaikymas

Sveiki,
aisku nepatikesit, as ir pats netikiu ir nedrasiai rasau kad sekmes neatbaidyt, bet visgi:
Zodziu yra zmogelis, parsivare 2008 m. W211, angla, ir ji ardo. Ant durniaus paskambinau, paklausiau kiek Commandas kainuoja. Sako, ai kiek cia tas ekranas gali kainuot, 300 lt. Maniau nenugirdau, patikslinau klausima, apibudinau tiskliau, gal zmogus sakau nesuprato. Supratau, kad zmogelis nelabai supranta vertes tokiu dalyku. Tada sakau, tai gal ir is bagazines visas tas dezes atiduosi, navi bloka ta. Sako, ok, yra. Sakau kiek? Ai, sako, vietoj sutarsim, damesi kazkiek ir tavo. Tai va Zodziu, nors ir netikiu kad taip viskas ir bus, bet jeigu visgi, tai klausimas:
Ar imanoma i mano 2003 metu mersa ideti 2008 merso comanda ir kad viskas veiktu, ir navi pajungti viska. Tas comandas jau su SD kortele, kosmosas Reikia kazkokiu papildomu dalyku? Aisku, kai zmogelis ten nesuvokia ka parduoda, tai galiu lupt su visokiais blokais viska, sakysiu priklauso prie komplekto Comandas nuo anglo juk toks pats kaip ir nuo europinio w211?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-14, 10:57   #2
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,621

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Sveiki,
aisku nepatikesit, as ir pats netikiu ir nedrasiai rasau kad sekmes neatbaidyt, bet visgi:
Zodziu yra zmogelis, parsivare 2008 m. W211, angla, ir ji ardo. Ant durniaus paskambinau, paklausiau kiek Commandas kainuoja. Sako, ai kiek cia tas ekranas gali kainuot, 300 lt. Maniau nenugirdau, patikslinau klausima, apibudinau tiskliau, gal zmogus sakau nesuprato. Supratau, kad zmogelis nelabai supranta vertes tokiu dalyku. Tada sakau, tai gal ir is bagazines visas tas dezes atiduosi, navi bloka ta. Sako, ok, yra. Sakau kiek? Ai, sako, vietoj sutarsim, damesi kazkiek ir tavo. Tai va Zodziu, nors ir netikiu kad taip viskas ir bus, bet jeigu visgi, tai klausimas:
Ar imanoma i mano 2003 metu mersa ideti 2008 merso comanda ir kad viskas veiktu, ir navi pajungti viska. Tas comandas jau su SD kortele, kosmosas Reikia kazkokiu papildomu dalyku? Aisku, kai zmogelis ten nesuvokia ka parduoda, tai galiu lupt su visokiais blokais viska, sakysiu priklauso prie komplekto Comandas nuo anglo juk toks pats kaip ir nuo europinio w211?
Nu bet tu ir laimės kūdykis tas commandas apie 1 500 LT turetu kainuoti ir ten navi bloko jokio gale nėra, ten viskas integruota viduje. Yra HDD į kurį įsirašo žemėlapiai ir t.t. jis liečiamu ekranu. Su pajungimu gali būti reikalų, bet jei už 300 pinigų atiduoda, tai dar kokį 100 LT sumokėti už pajungimą nebėda. Jeigu nepirksi - sakyk man aš iškarto paimu

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-14, 11:07   #3
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Nu bet tu ir laimės kūdykis tas commandas apie 1 500 LT turetu kainuoti ir ten navi bloko jokio gale nėra, ten viskas integruota viduje. Yra HDD į kurį įsirašo žemėlapiai ir t.t. jis liečiamu ekranu. Su pajungimu gali būti reikalų, bet jei už 300 pinigų atiduoda, tai dar kokį 100 LT sumokėti už pajungimą nebėda. Jeigu nepirksi - sakyk man aš iškarto paimu
Tai as is viso netikiu, sakau gal zmogus ka maiso Kolega artimiausiomis dienomis vaziuoja ten, tas srotas 100 km nuo vilniaus, tai paims. Man nesvarbu kiek bekainuotu pajungimas, kai pacio irenginio kaina 300 Beja, bagazineje yra kazkokie blokai, tas senis sake. Tai sakau, lupk tuos blokus, 50 lt damesk ir bus ok Net neidomu kas ten per blokai, kai kainos tokios, pritaikysim, reikia nereikia
Pas mane dabr stovi tas paprastas audio 20 gaidziuks, tai pajungt gal ir bus ka veikt, bet manau iveikiama.
To zmogelio kai klausiau ar turi commanda 2003 metu mersui, jis taip nusimine, sako ne, ir su viltim paklause, o gal nuo 2008 tiks? Rimtai, galvojau pasigirdo

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-14, 11:12   #4
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,621

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Tai as is viso netikiu, sakau gal zmogus ka maiso Kolega artimiausiomis dienomis vaziuoja ten, tas srotas 100 km nuo vilniaus, tai paims. Man nesvarbu kiek bekainuotu pajungimas, kai pacio irenginio kaina 300 Beja, bagazineje yra kazkokie blokai, tas senis sake. Tai sakau, lupk tuos blokus, 50 lt damesk ir bus ok Net neidomu kas ten per blokai, kai kainos tokios, pritaikysim, reikia nereikia
Pas mane dabr stovi tas paprastas audio 20 gaidziuks, tai pajungt gal ir bus ka veikt, bet manau iveikiama.
To zmogelio kai klausiau ar turi commanda 2003 metu mersui, jis taip nusimine, sako ne, ir su viltim paklause, o gal nuo 2008 tiks? Rimtai, galvojau pasigirdo
Nu bet čia tai geras pasiseke tau čia!

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-14, 11:20   #5
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Vampyrai, jei nesunku
Mano VIN - WDB2110651A302485. Ar labai pas mane bus daug reikalu pajungiant Commanda nuo 2008 metu merso?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-14, 12:50   #6
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Autopliuse specialiai susivedziau 2008 m W211-tus, tai pas visus commandas be sd korteles dar. Tai itariu ir tas kur man siulo is 2008 merso bus be sd. Aisku, kai uz tokia kaina, tai dzin
Idomu, tai nuo kada eina su sd kortele tada?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-14, 13:23   #7
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,621

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Autopliuse specialiai susivedziau 2008 m W211-tus, tai pas visus commandas be sd korteles dar. Tai itariu ir tas kur man siulo is 2008 merso bus be sd. Aisku, kai uz tokia kaina, tai dzin
Idomu, tai nuo kada eina su sd kortele tada?
Su SD korta ejo kaip opcija ir jauciu daug kainavo, todel niekas neeme jo bet jis panasiai gal nuo 2007 ir atsiradęs manau. reiktų pasiieskoti info internete.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-14, 13:25   #8
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Autopliuse specialiai susivedziau 2008 m W211-tus, tai pas visus commandas be sd korteles dar. Tai itariu ir tas kur man siulo is 2008 merso bus be sd. Aisku, kai uz tokia kaina, tai dzin
Idomu, tai nuo kada eina su sd kortele tada?
jaigu turi Most jungtis bagazineje, tada vaiku zaidimai, per pusdieni viska susijungsi, jaigu neturi turesi ir tuos tempti, nes kazkaip turesi pajungti AGW ir Navi kompus, jaigu netycia gausi NTG 2.5 tada jau viskas laaabai paprastai,nas jis turi viska viduje iskyrus GPS antena reikes po tacho palepti ji 35€ kainuoja.
tiesa nuo kodavimu nepabegsi, teks apsilankyti silberyje arba jungti developeri.
p.s. kazkas maluoja kad jie su lieciamu ekranu.
p.p.s. tokiu metu turetu buti NTG2.5 bet kaip pas anglus nezinau nelaikiau dar rankose

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-14, 13:54   #9
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
jaigu turi Most jungtis bagazineje, tada vaiku zaidimai, per pusdieni viska susijungsi, jaigu neturi turesi ir tuos tempti, nes kazkaip turesi pajungti AGW ir Navi kompus, jaigu netycia gausi NTG 2.5 tada jau viskas laaabai paprastai,nas jis turi viska viduje iskyrus GPS antena reikes po tacho palepti ji 35€ kainuoja.
tiesa nuo kodavimu nepabegsi, teks apsilankyti silberyje arba jungti developeri.
p.s. kazkas maluoja kad jie su lieciamu ekranu.
p.p.s. tokiu metu turetu buti NTG2.5 bet kaip pas anglus nezinau nelaikiau dar rankose
O jeigu pas mane nera Most jungciu, ir jeigu gausiu tik pati commanda, ar eis pajungti kad jis bent veiktu, be jokiu navi, tiesiog radija, cd veiktu ir tiek? Su salyga, kad tai vistik bus dar ne NTG 2.5... Nes matai, ne pats vaziuosiu jo pirkt. Jei vis tik ten ne NTG 2.5, ka ir is kur lupt man is to donoro merso reiketu, kad viskas butu? Butu gerai koki foto rast kur ka butina islupti, nes ne pats vaziuosiu, zmogus kitas vaziuos islupinet man visko...

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-14, 19:17   #10
marius
 
marius's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,522

marius is on a distinguished road



Standartinis

Taigi tau pirmyn atgal suvazinet kainuos 36 litai. Tai kam cia kitus siuntinet, tuo labiau, kad jie nesigaudo... Sesk ir numynk pats viska issilupt

marius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.